Endüstriyel mutfak üreticisi misiniz?

tüm ürünler burada. şimdi online E-SHOP

Hakkımızda

İnoks Endüstri olarak İstanbul Anadolu yakasındaki depomuz ve Avrupa yakasındaki imalatımızda 30.000 çeşit üzerinde paslanmaz bağlantı elemanları ihtiyacı karşılanmaktadır. En küçük ürün çapı 1 mm’den başlayıp, 52 mm’ye kadar gitmektedir.

300’den fazla DIN normuna sahip olan ürünlerimiz ülkemizin tüm sanayi şehirlerine gönderilmekte olup, günlük gönderilerimizin sayısı 100’ü bulmaktadır.

Firmamız 1955 senesinden bu yana sektörde faaliyet göstermektedir. Avrupa ülkelerinden yapmış olduğu ithalat ve yerli üretim konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile sektörde Avrupalı yerli tedarikçi olarak öncü konumdadır. Türkiye genelinde görev alan müşteri temsilcilerimiz ve geliştirilmiş ERP destekli programlarla paslanmaz bağlantı elemanı ihtiyacını karşılamaktayız.

AVANTAJLARIMIZ


İşletmenizle Ortak çalışalım.

Hangi ürün grubuna ihtiyacınız olduğunu seçin. Tüm ürünlerimizi detaylı inceleme fırsatı bulun.

­­­­­- 1955 se­­­­­nesinden beri imalat ve satış olarak hizmet etmekteyiz.
­- 30.000 çeşit paslanmaz ürün çeşidi ile paslanmaz bağlantı elemanları endüstrisindeki en büyük tedarikçilerden biridir.
– Sürekli ve dinamik ürün gamı günün değişen koşullarına uygun olarak meydana gelen gelişmelere göre ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarına paralel olarak tutulan dinamik stok.
– Kalite yönetimi alanında ve lojistikte yeni standartları belirleyen firmayız.
– Firmamız DIN EN ISO 9001:2008 sertifikalıdır.
– Kalite ile hizmeti mükemmel birleştirerek bağlantılarımızda avantaj sağladık.

DIN EN ISO 9001:2008 kalite yönetimi sistemi gerekli kalite hedeflerimizi hayata geçirmeyi garanti eder. Geleneksel kalite garantisinin yanı sıra tüm şirketteki operasyonel prosedürlerin uygulanmasını ve planlamasını da kapsar.

Ürün gruplarımız tarafsız test enstitüleri tarafından periyodik olarak uluslararası standartlara göre kontrol edilir. Bazı özel ürünlerimiz DIBt’ den onaylıdır.

Yurtdışındaki partnerlerimiz kendi test laboratuvarlarında ürünlerin boyutsal doğruluğunu, torkunu, dayanımını ve malzeme analizini kontrol etmektedirler.

Bu test cihazı mesafe, açı alan, daire radius ve çapları yüksek bir doğruluk yüzdesi ile ölçer. Yapılan ölçümler dijital formatta çıktı alınabilir.

Schatz tork analiz cihazı çok yüksek tork yaratır ki; bu da vida ve dönen açıları ölçmeye imkan verir.

Vida test cihazı değişken ağırlıkların etkisindeki vida dönüş ve sıkma hızını ölçer. Özellikle matkap uçlu vidaların ve inşaat sektöründe kullanılan vidaların ölçümünde kullanılır.

Paslanmaz bağlantı elemanlarının malzeme komponentlerini ölçmenin en optimum yoludur. Ürünlerin krom, nikel yada molibden içerip, içermediklerini kimyasal kompozisyonlarını tahlil ederek gösterir.

İhtiyaçlarımıza yönelik aradığımız tüm paslanmaz civata, somun, vida vb. ürünleri İnoks Endüstri firmasında bulduk. Avrupa standartlarında, kalite yönetimi kurgulanmış ve tüm prosüdürlerden geçmiş paslanmaz ürün arıyorsanız; doğru adresde olduğunuzu gönül rahatlığıyla vurgulayabilirim.

SALİH HACIHALİLOĞLU
GEBZE ORGANİZE SANAYİ

Elektronik bülten!

Güncellemeler, indirimler ve daha fazlası.